DPS

szs 2 kierunki

Impreza integracyjna - 19 listopada 2015

Relacja

Dwa razy do roku realizujemy dla naszych słuchaczy oraz członków Klubu absolwenta dwie imprezy integracyjne. Podczas imprez staramy się zintegrować obecnych słuchaczy szkoły, absolwentów którzy ukończyli nasze szkolenia wcześniej wraz z wykładowcami szkoły, oraz osobami reprezentującymi Szkołę Zarządzania Sprzedażą. Poniżej zamieszczamy relacje z imprezy integracyjnej zrealizowanej w Klubie Dekada w Warszawie w dniu 23 kwietnia 2015 roku.

Impreza integracyjna - 23 kwietnia 2015

Impreza integracyjna - 15 listopada 2014

Relacja

Dwa razy do roku realizujemy dla naszych słuchaczy oraz członków Klubu absolwenta dwie imprezy integracyjne. Podczas imprez staramy się zintegrować obecnych słuchaczy szkoły, absolwentów którzy ukończyli nasze szkolenia wcześniej wraz z wykładowcami szkoły, oraz osobami reprezentującymi Szkołę Zarządzania Sprzedażą. Poniżej zamieszczamy relacje z imprezy integracyjnej zrealizowanej w Klubie Dekada w Warszawie w dniu 13 listopada 2014 roku.

Impreza integracyjna - 21 listopada 2013

Relacja

Dwa razy do roku realizujemy dla naszych słuchaczy oraz członków Klubu absolwenta dwie imprezy integracyjne. Podczas imprez staramy się zintegrować obecnych słuchaczy szkoły, absolwentów którzy ukończyli nasze szkolenia wcześniej wraz z wykładowcami szkoły, oraz osobami reprezentującymi Szkołę Zarządzania Sprzedażą. Poniżej zamieszczamy relacje z imprezy integracyjnej zrealizowanej w Klubie Dekada w Warszawie w dniu 21 listopada 2013 roku.

Impreza integracyjna - 18 kwietnia 2013

Relacja

Dwa razy do roku realizujemy dla naszych słuchaczy oraz członków Klubu absolwenta dwie imprezy integracyjne. Podczas imprez staramy się zintegrować obecnych słuchaczy szkoły, absolwentów którzy ukończyli nasze szkolenia wcześniej wraz z wykładowcami szkoły, oraz osobami reprezentującymi Szkołę Zarządzania Sprzedażą. Poniżej zamieszczamy relacje z imprezy integracyjnej zrealizowanej w Klubie Dekada w Warszawie w dniu 18 kwietnia 2013 roku.

Impreza integracyjna - 15 listopada 2012

Relacja

Dwa razy do roku realizujemy dla naszych słuchaczy oraz członków Klubu absolwenta dwie imprezy integracyjne. Podczas imprez staramy się zintegrować obecnych słuchaczy szkoły, absolwentów którzy ukończyli nasze szkolenia wcześniej wraz z wykładowcami szkoły, oraz osobami reprezentującymi Szkołę Zarządzania Sprzedażą. Poniżej zamieszczamy relacje z imprezy integracyjnej zrealizowanej w Klubie Dekada w Warszawie w dniu 15 listopada 2012 roku.

Wyniki egzaminu

Semestr II - 2017 r.

sprawdz-btn

Bonusowe szkolenia dla Absolwentów:

Temat: "Poligon sprzedażowy - czyli jak efektywnie sprzedawać i motywować sprzedawców z wykorzystaniem energii kolorystycznych (warsztat praktyczny)"
Data: 22 lipca 2016 r.
Cena: 300 zł netto!

sprawdz-btn

Imprezy integracyjne dla Absolwentów:

Data: 19 Listopada 2015 r.
Miejsce: Klub Dekada
Cena: Bezpłatnie!

prac zaliczeniowych

Tutaj znajdziesz kilkaset prac zaliczeniowych